Hakkımızda

Teksan İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

Teksan iç ve Dış Tic Ltd. Şti. taşınabilir enerji sektöründe kısa süre içerisinde Türkiye'nin ilk 10 firması arasında yerini almıştır. Dünyanın kaliteli, rekabetçi ürün ve markalarını Türkiye pazarına sunmuş olan firmamız, gelişen teknoloji ve rekabet şartlarında kendini sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir.

Vizyon

Odaklandığı sektörde girişimci ve güvenilirliği tanınan, itibarlı bir dünya şirketi olmak

Misyon

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğu sağlayan, uluslar arası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyetlerin ve mali performansıyla sürekli ve büyüyen, sektörde adından güvenirliğiyle bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Teksan, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyon ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizde saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Başarımızın sürekliliği, sosyal sorumluluk ve çevreye saygi bilinciyle kaliteli çözümler üreterek güvenle topluma sunmak, günlük işlerimizde ve aldığımız karada bu değeri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağladır.

Amaçlarımıza ulaşmak için bize yol gösterecek ve kurumsal vatandaş kimliğinizi güçlendirecek 6 kurumsal değerimiz şunlardır:

  • Güven
  • Hizmet Kalitesi
  • Müşteri İlişkimizi En Üst Düzeyde Tutmak
  • Başarma Azmi
  • Sosyal Sorumluluk
  • Tüm Kaynakları Verimli Bir Şekilde Kullanmak